Obserwuj mnie!

Witaj drogi czytelniku! Miło mi Cię widzieć w moich skromnych progach! Jeśli masz konto Google i chciałbyś być ze wszystkim na bieżąco, to zapraszam do obserwacji :) Zakładka do tego celu znajduje się na dole po prawej stronie. Życzę miłego przeglądania :)

O mnie

Witam :) Jeśli tutaj trafiłeś/aś, to znaczy, że chcesz się więcej czegoś o mnie dowiedzieć :)

Zacznijmy od tego, że mam 16 lat. Chodzę do pierwszej klasy liceum. Jestem na profilu psychologicznym i chcę iść właśnie w tym kierunku. Interesuję się głównie artystycznymi rzeczami:
Piszę - tudzież własne dwie książki mam na koncie, choć w żaden sposób nie upublicznione. Parę dobrych wierszy. Jedną ukochaną piosenkę. No i oczywiście swojego bloga.
Śpiewam - 3 lata w chórze w gimnazjum, 2 lata w MDK, precasting do Must Be The Music, za rok chcę spróbować w The Voice Of Poland. Może wstawię tu jakieś takie najlepsze kawałki swojego śpiewania. Może obalę swój mit, kto wie...
Rysuję - jak mam wenę, czyli rzadko, aczkolwiek coś tam robię. Jestem zadowolona w pełni tylko z dwóch rysunków. Takim moim małym sukcesem jest to, że jeden obraz wisi na ścianie obramowany u pani pedagog mojej z gimnazjum ;3
Gram na pianinie - kocham to robić, jestem samoukiem. Sama dążę do wszystkiego. Pianino jedynie niestety na potrzeby tworzenia piosenek.
 Tańczę - w domu, choć to niebywałe, że moja pani z wf-u myśli, że chodzę na jakieś zajęcia. Jestem samoukiem w lookingu i poopingu, niestety bardzo trudnych tańców, ale trzeba mieć też do tego odpowiednio ''giętkie'' ciało. Ja akurat takie mam, więc taniec przychodzi mi z łatwością.
Jeżdżę konno - lubię po prostu jeździć i kocham te zwierzęta
Fotografia - lubię, kocham robić zdjęcia. Zaczęło się od zdjęć do książki, a teraz bardzo się w to wkręciłam.
Modeling - połączony z fotografią. Lubię też pozować. Mogę się pochwalić, tak, że na ulicy Sienkiewicza u fotografa wiszą moje zdjęcia. No dobra, całe studio jest zawalone tylko moimi zdjęciami. Poza tym brałam udział w różnych sesjach.
Teatr - grałam 4 lata w teatrze Dramatycznym. Teraz zobaczymy jak to będzie.

Jeśli chodzi ogółem o mnie, to jestem dosyć specyficzną i dziwną osobą.
Nie każdy potrafi mnie zrozumieć. Nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją moich żartów. Zazwyczaj śmieję się z tego, z czego nikt się nie śmieje. Jestem sama w sobie przeciwieństwami, skrajnościami i całkowitą komplikacją siebie.
Wszelkie pytania, proszę kierować pod spodem :) Z chęcią odpowiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszelkie komentarze :)